Asystent koordynatora Centrum Integracji Polsko Ukraińskiej w Szczecinie

 ZOO PCK w Szczecinie poszukuje kreatywnego i pełnego pasji kandydata na stanowisko :
ASYSTENT KOORDYNATORA CENTRUM INTEGRACJI POLSKO UKRAIŃSKIEJ W SZCZECINIE

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
a)  wykształcenie  wyższe ( licencjat lub studia magisterskie) preferowane kierunki :   pedagogiczne, psychologia, socjologia,
b)  minimum roczne doświadczenie w pracy w wyuczonym kierunku lub potwierdzony wieloletni wolontariat w placówkach wsparcia dziennego , organizacjach pozarządowych, instytucjach świadczących usługi opiekuńczo wychowawcze,
c)  biegła umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office

d)  znajomość języka obcego:  angielski lub niemiecki (mile widziany rosyjski lub ukraiński) w stopniu komunikatywnym,

 KOMPETENCJE:

skuteczna i efektywna komunikacja, dobra organizacja pracy – własna inicjatywa oraz zaangażowanie , samodzielność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, umiejętność rozwiazywania problemów, sumienność, terminowość, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadanie, umiejętność pracy z ludźmi, zdolności organizacyjne , pomysłowość w przygotowywaniu planów animacyjnych dla dzieci i dorosłych,

WYMAGANIA DODATKOWE:

–  prawo jazdy kat. B

–  mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów/dotacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

a)      współzarządzanie i koordynowanie pracami związanymi z realizacją projektu Centrum Integracji Polsko Ukraińskiej,

zgodnie z umową i wnioskiem o dofinansowanie, w oparciu o aktualny harmonogram realizacji projektu,

b)     ścisła współpraca z koordynatorem zadania,

c)     bezpośredni nadzór nad osobami prowadzącymi wszelkie formy warsztatowe w Centrum Integracji,

d)     komunikacja z odbiorcami zadania,

e)     prowadzenie codziennej dokumentacji Centrum Integracji/ listy obecności, dzienniki zajęć itp

f)      dbałość o kwestie formalne Centrum Integracji,

g)     opracowywanie programu wydarzeń, badanie rynku usług , wyszukiwanie atrakcyjnych form spędzania czasu beneficjentów zadania,

h)     monitorowanie poszczególnych etapów wykonania projektu,

i)       sporządzanie miesięcznych raportów z realizacji zadania,

j)       rozwiązywanie problemów i podejmowanie działań zaradczych oraz naprawczych,

k)     sporządzanie wykazu potrzebnych do zakupu produktów i artykułów oraz realizacja zamówień,

OFERUJEMY:

a)     wsparcie merytoryczne pracowników ZOO PCK

b)     umowę o pracę na czas trwania projektu z możliwością kontynuowania,

c)     atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 4 188 zł brutto,

d)     możliwość rozwoju zawodowego,

e)     możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres mailowy:

Oferta ważna do 28.02.2023r