Oferta Pracy

na stanowisku: Pracownik Gospodarczy / Magazynier

Miejsce pracy:

Oddział Rejonowy PCK w Koszalinie

ul. Grunwaldzka 20

75-241 Koszalin

Termin rozpoczęcia stosunku pracy: styczeń 2023r.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • posiada wykształcenie min. podstawowe;
  • posiada aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego (zaświadczenie UDT);
  • posiada prawo jazdy B;
  • posiada umiejętność pracy w zespole;
  • cechuje go samodzielność, rzetelność, uczciwość, dobra organizacja pracy, komunikatywność; zaangażowanie, kreatywność, wysoka kultura osobista, empatia.

Zakres obowiązków:

·       odbiór dostaw art. spożywczych oraz odzieży używanej;

·       segregacja przyjętego asortymentu;

·       obsługa beneficjentów zwracających się o pomoc do Polskiego Czerwonego Krzyża

·     dystrybucja artykułów spożywczych i odzież w ramach działalności punktu wydawania żywności PCK i magazynu odzieżowego PCK

·     prowadzenie niezbędnej dokumentacji obowiązującej w Polskim Czerwonym Krzyżu zaistniałych zdarzeń

·     dbanie o porządek i stan sanitarny pomieszczeń: punktu wydawania żywności i magazynu odzieżowego PCK

·     dbanie o powierzone mienie.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w instytucji z tradycjami, w miłej atmosferze z profesjonalną kadrą,

·       możliwość rozwoju zawodowego,

·       wynagrodzenie w wysokości 22,80 PLN/za godzinę

·       poznanie struktury pracy organizacji pozarządowej o charakterze międzynarodowym.

Osoby spełniające powyższe wymogi proszone o przesłanie swojego CV do 05.12.2022r. na adres: Al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin lub szczecin.ekonomiczny@pck.pl z dopiskiem OFERTA PRACY w Oddziale Rejonowym w Koszalinie

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Polski Czerwony Krzyż z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 14, 00-561 Warszawa, adres e-mail: iod@pck.org.pl

2. Celem zbierania danych jest rekrutacja na stanowisko magazynier.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana osoby w procesie rekrutacji.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z USTAWĄ z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Polski Czerwony Krzyż przy rekrutacji na stanowisko Pracownik Gospodarczy w Zachodniopomorskim Oddziale Okręgowym PCK w Szczecinie – Oddział Rejonowy PCK w Koszalinie.

2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania